Kargo ve Taşıma Bilgileri

 

 

Banka onayı alındıktan sonra Hafta içi 15.00’a kadar yapılan siparişler aynı gün içerisinde kargoya teslim edilir.


Hafta içi 15.00’dan sonra yapılan siparişler bir sonraki güne devreder. Cumartesi, Pazar ve Resmi tatillerde verilen siparişleriniz ise takip eden ilk mesai gününde işleme alınır.

Ürünün kargoya tesliminden sonra en az 3 iş günü içerisinde ürün sizlere ulaştırılacaktır (olağanüstü haller, mücbir sebepler, kaza, hava ve yol durumları hariç).


Ürünlerinizin size verilen bu teslimat süreleri içinde adresinize ulaşmaması durumunda  +90 (380) 541 26 91 numaralı telefondan şirketimizi aramanızı veya [email protected] adresine mail atmanızı önemle hatırlatırız.


Adresinize teslim edilecek olan ürününüz, kargo firması tarafından mesai saatleri içerisinde sizlere teslim edilecektir. Sipariş verdiğiniz adreste bulunmamanız durumunda anlaşmalı kargomuzun ilgili şubelerinden almanız için ihbar notu bırakılır. Üç iş günü içinde alınmayan kargonuz tekrar firmamıza geri gelecektir.


Ürün teslimatı için anlaşmalı kargo şirketiyle kargolarınız ücretsiz olarak sizlere gönderilecektir. Farklı bir kargo firması ile ürünü teslim almak istemeniz durumunda ürün ücretine ek olarak kargo bedeli yansıtılacaktır.,

 

Siparişinizi en üst menüde yer alan sipariş takip bölümünden takip edebilirsiniz.
 
Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.


Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi garantisi ile size teslim edilecektir.


Tüm gönderiler adrese ve ilgili şahsa teslim edilir. Alıcının adreste olmaması durumunda bir yakınına kimlik bilgilerinin kontrolünden sonra teslimat yapılabilir.
 

Ayrıca askeri bölgelerin güvenlik kurallarından dolayı bu bölgelere adres teslimi yapılamamaktadır. Zaman zaman bölge kaynaklı teslimat yapılmasını engelleyici veya yavaşlatıcı nedenlerden dolayı teslimatlar da gecikme yaşanabilmektedir.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR