0

Ralila Organik Domates Suyu 250 ml

Ralila Organik Domates Suyu 250 ml

Marka: Ralila

7.50 TL

Şimdi sipariş verirseniz içerisinde kargoda.
Sepete Ekle
Hemen Al

Batı Karadeniz Bölgesi' ndeki Atalardan kalan tohum cinsinden, pembe ince kabuk domateslerden özel yetiştirilerek hazırlanır. Likopen ve beta-karoten zengini, lezzetli şifalı bir sağlık ürünüdür.

Kokusu ve lezzeti ile kahvaltılarımızın ve nefis yemeklerimizin vazgeçilmez nimetlerinden biridir domates.

İçeriğindeki E ve C vitaminleri, folik asit, potasyum, gıda lifleri ve minareller sayesinde bağışıklık sistemimizin güçlenmesi ve sağlıklı parlak bir cilt için gereklidir.

Organik ve genetiği ile oynanmadan üretilen domates suyu yüksek oranda antioksidan ve flavonoit içerir. Antioksidanlar bedensel ve ruhsal vücudun savunma mekanizmasını güçlendirir.

Kalp Hastalıklarına karşı koruyucu bir madde olan Likopen, domates suyunda bolca bulunur.

Domates suyu vücudun doğal olarak Adinopektin maddesi üretmesini sağlar. Adinopektin maddesi serbest radikallerin yani hastalıkları oluşturan zararlı maddelerin etkisizleşmesini sağlıyor. Adinopektin organik domates suyu alan bünyelerin karaciğerlerinde üretilen vücudun savunma mekanizması için çok gerekli bir enzim olarak karşımıza çıkıyor.

Aynı zamanda organik beslenmeyen kişilerde adinopektin üretimi de olmuyor, vücut bu maddeyi üretemiyor. Uzun süreli ilaç kullanan kişilerde bağırsaklardaki yararlı bakteriler ölebiliyor, serbest radikaller süt kanallarına yerleşebiliyor. Meme kanserlerinin önlenmesi konusunda organik domates suyu çok önemli şifalı bir sağlık ürünüdür.

iltihap önleyici etkileri olan adinopektin maddesi meme kanserinin önlenmesinde etkilidir, kalp damar hastalıkları ve damar sertliğine karşı koruma sağlar.

 • Bağışıklık sistemini güçlendirir, grip, nezle, solunum ve sindirim yolları rahatsızlıklarına karşı koruyucudur.
 • Sperm hareketliliği sağlayarak, az spermlerin artmasını sağlar, kısırlığı önler.
 • Prostat kanseri riskini en aza indirir.
 • Kalp ritminin düzene girmesine yardımcıdır.
 • Vücuttaki ödemin atılmasını sağlar.
 • Hazmı kolaylaştırır sindirim sistemine faydalıdır.
 • Vücuda zararlı maddelerin dışarı atılmasını sağlar.
 • Kolesterolün vücut için dengede olmasına yardımcıdır, kontrol eder.
 • Antioksidan özelliği sayesinde, kanser, kalp krizi, felç geçirmeleri önlemeye yardımcıdır.
 • Damar sertliğini önler, romatizmaya faydalıdır.
 • Mide ve bağırsakların düzenli çalışmasını sağlar.

Kullanımı

Her gün içilen bir bardak organik domates suyundan tüm faydaları almak mümkündür.

Prof. Dr. Erkan Topuz' un ÖNEMLİ AÇIKLAMALARI İstanbul Üni. Onkoloji Enstitüsü Direktörü

Organik ürünün ne faydası var?
Organiklerde salvastrol denen bir madde var. Bitki hayatta kalabilmek için, haşarelerden, böceklerden ve etrafında kendisini rahatsız edebilecek zararlı mahsullerden koruyor ve bunun için de salvastrol denilen maddeyi salgılıyor. Doğal bir savunma. Ama maalesef inorganik yetiştirilen ürünlerin salvastrol üretmesine gerek kalmıyor. İşte biz organik olanı aldığımız zaman salvastrol ümmün (bağışıklık) sistemimizi güçlendiriyor, kanserden koruyor, kolestrol seviyesini düzenliyor.

Bulaşık makinasındaki deterjanı hiç bir şekilde arıtamayız.
Bulaşık makinesinde kullandığınız deterjan da petrol ürünüdür, kanserojendir. Ne kadar yıkarsa yıkansın kalıntılar kalabilir.

Cilt kanserinde petrolden elde edilen kozmetiklerin büyük risk grubunda yer aldığını söyleyen Prof. Dr. Erkan Topuz Çevresel faktörlerin yanı sıra, evlerde kullandığımız deterjanların ve kozmetik ürünlerin de kansere davetiye çıkardığına işaret eden Topuz, şunları söyledi: “Bulaşık ve çamaşır makinelerinde kullandığımız deterjanlar kanserojen maddeler ihtiva ediyor. Erkekler günde 20, kadınlar ise günde ortalama 30 çeşit kozmetik ürün kullanıyor. Bütün bunların içinde ‘parafen’ adlı madde var. Bu madde kozmetik ürünlerin bozulmasına mani oluyor. Şampuanlar, pudralar, kremler, rujlar, vücut nemlendiricileri, bazı sabunlar… Hepsinde parafen var ve hepsi kanserojen. İçeriklerinde pek çok toksik madde var."

Organik Temizlik Ürünleri Kullandığınızda

Kullandığınız temizlik ürünleri cildiniz tarafından emilerek dolaşım sisteminize karışır. Organik temizlik ürünleri size zarar vermez.

Kimyasal katkılı veya alüminyum bazlı ürünler yerine, mineralli temizlik malzemeleri konsantre yapılarından dolayı daha az kullanılır ve daha uzun ömürlüdür.

Alerjik bünyeniz varsa, organik temizlik ürünleri içeriklerinden ötürü cilde alerji verme ihtimali yok denecek kadar azdır.

KİMYASALLARIN ZARARLARI

Organik olmayan bulaşık ve çamaşır deterjanları, şampuanlar, yağ çözücü, leke giderici, gibi temizlik ürünleri mikropları nasıl anında eritip yok ediyorsa, akciğer ve beyin hücrelerini de aynı şekilde doğrudan etkilemektedirler. Solunum yoluyla vücuda karışan bu temizlik ürünleri beyin damarlarını, akciğerlerdeki bronşları eritip yıpratır, kana karışır. Kan dolaşımı bozuklukları, MS, alzheimer gibi ağır beyin hastalıklarına, akciğer, karaciğer, böbrek hastalıklarına ve ayrıca kısırlığa yol açarlar. Bu petrokimyasalların belirlenmiş ve belirlenmemiş onlarca zararları vardır.

Kimyasal katkılarla üretilen kozmetik ürünlerini kullanan kadınlar yılda ortalama vücuduna 2 kg kimyasal almış oluyor.

Prof. Dr. Erkan Topuz; "Hakiki organik gıda eğer dünyada yetiştirilirse, dünyayı şimdiki durumdan en az en az 20-25 kat fazla kalori kurtarıyor. Dünya organiğe dönerse, dünya hiçbir anlamda zarar etmemiş oluyor. Bu sonradan uydurmalar, mantar ilaçları, hormonlar vs. doğrudan doğruya bizi yok etmeye hazırlanmış en büyük düşmanlarımız" dedi.

Prof. Dr. OSMAN MÜFTÜOĞLU' nun Açıklamaları

"Bitki, bedenindeki antioksidan yapılar sayesinde tırtıllardan, böceklerden, sineklerden, mantarlar ve kanser yapıcı etkilerden korunmayı becerebiliyor. Araştırmalar da organik yetiştirilen besinlerde daha fazla vitamin, özellikle C vitamini, mineral, folifenoller bulunduğunu gösteriyor. Organik besinlerde en azından antibiotik, hormon, böcek ilacı gibi bedenimize zarar verebilecek katkılar yok. Bana sorarsanız, hayatımızın her yanı, her yönü ve herşeyini olabildiğince organikleştirmemiz lazım."


Günlük hayatta kullanılan her türlü temizlik ürünlerinin artıkları toprağımıza, suyumuza karışıyor, içme sularımız kirleniyor, doğal kaynak sularımız kirleniyor, kimyasallarla üretilmiş temizlik malzemeleri kullanarak, tarımda kimyasal gübreler ve ilaçlar kullanarak doğal içme sularımızın yapısı bozuluyor ve hastalıklara sebep olabiliyor. Kullandığımız ürünlerin kimyasal atıkları deniz suyuna karıştığında denizdeki canlıların ölümüne sebep olmakta, toprağa karıştığında ise bitkilerin ve toprakta yaşayan canlı varlıkların zarar görmelerine sebep olmakta, böylece ekolojik sisteme de zarar vermektedir.

www.lokmamhekim.com  Güzel ülkemizin en temiz, en saf hali ile üretilmiş temiz gıdanın peşine düşerek, sağlıklı, özgür bedenler ve özgür bir ruh için organik ve şifalı ürünleri sizlere sunmayı hedeflemektedir. Ürünlerimizin hepsi sıkı denetlenen organik sertifikalıdır. Kimyasal tarım ilacı, kimyasal gübre kullanılmayan, periodik olarak denetlenen organik tohumlarla üretilen gerçek şifalı ürünlerimizin tadını çıkarın.

Çünkü SAĞLIK ORGANİKLE KAZANILIR. Çünkü organik besinler, organik olan bedenimizi yeniden yapılandırır, kimyasal katkılı faydasız besinlerle kirlenen hastalanan bedenimize yeniden sağlık kazandırır.

ORGANİK BESLENMEK BEDENE VE RUHA VERİLEN ÖZGÜRLÜKTÜR !

Bankalara özel taksit seçenekleri :

İlgili Ürünler

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır